Nowa era telewizji internetowej

telewizja internetowaInternet to miejscówka z której korzysta znaczna większość społeczeństwa poszukując różnorakich rzeczy jak również rozrywki. Tv to stanowczo rozrywkowa forma wykorzystania każdej wolnej chwili. Śledząc w ostatnich latach serwisy z darmową telewizją, można dojść do jasnego wniosku ? każdy chce zarabiać. Największe serwisy nakładają okresowe składki na ogromne sumy pieniędzy, jednakże na całe szczęście trochę świeżych portali postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwań użytkowników Internetu budując w pełni dopieszczone a także przede wszystkim darmową telewizję online bez opłat.

Okres darmowych seansów dopiero się rozpoczyna, ale z informacji ogólnie zasłyszanych trzeba byłoby dopisać, że będzie ona trwać wiele lat, może nawet dekad. Darmowa telewizja ma mnóstwo plusów. W szczególności świadczy oglądanie filmów, a nie reklamy. Z listy można wyłonić kilkaset pozycji, a także skonfigurować swoje konto tak, aby móc przeglądać programy TV z wcześniej ustalonej listy odtwarzania.

Darmowa telewizja

Kto straci? Kto zyska?

Pisząc o nowej epoce nie można zapominać o apanażach, czyli możliwościach zarobkowych, wypłatach. Darmowe strony od lat zarabiają znacznie więcej od tych płatnych. TV Online do teraz wyłącznie z nazwy może się wydawać darmową platformą, ale tak nie jest. Nowa era to witryny zdecydowanie darmowe, ale zarabiające na siebie dzięki reklamom. Z wykresów wynika, że przeciętna strona z płatną rejestracją zarabia ok 10 000 zł za miesiąc, z tym że po odjęciu podatków i kosztów, właściciel ma na czysto około 4000 złotych, a nawet mniej. Bezpłatne portale utrzymujące się z reklam, nie muszą płacić prowizji od korzystania z ?rejestracji sms? dlatego też zarabiając z reklam około 6000 zł miesięcznie, po odjęciu kosztów związanych z utrzymaniem serwisu mają około 4500 złotych. Takowa informacja powinna zaintrygować potencjalnych użytkowników tv online, gdyż z pewnością przyuważą oni nagromadzenie reklam.

Darmowa telewizja, tv online? Tak, zaczyna się jej era ?